FRANCHISING

Zaujala Vás možnosť spolupráce s týmto krásnym projektom? Ak túžite po vlastnej kaviarni či kaviarničke, chcete byť sám sebe pánom, máte radi kávu a dobré nápady, potom toto je správne miesto kde bez starostí vybudujeme vaše Štrbské Presso! So Štrbským Pressom máte zaujímavú možnosť spolupráce formou franchisingu a to v štyroch veľkostných úrovniach.
_________________________________


A. „Micro stand“ – prenosný mobilný stánok
B. „Micro coffee shop“ – kaviarnička do cca 30 m2
C. „Mini coffee shop“ – kaviareň do cca 45 m2 a 
D. „Kaviareň Štrbské Presso“ v rôznych veľkostiach.

Samostatnú kategóriu tvoria pojazdné predajne ako bicykle, motorky a autá ku ktorým program tvoríme individuálne. V tomto partnerskom vzťahu získavate možnosť nakupovať v najvýhodnejších veľkoobchodných cenách bez objemových podmienok.

Naše zvýhodnené cenníky môžete dostať na vyžiadanie mailom na info@strbskepresso.sk, alebo poštou na vami uvedenú adresu. Uzatvorením Zmluvy o franchinsingovej spolupráci začínate vystupovať v korporátnej identite Štrbského Pressa podľa presne určeného manuálu. Vaše predajné miesto je uvedené na našej webovej stránke v zóne „Kde nás môžete ochutnať“ s vyznačením presnej adresy, súradníc a fotogalérie s označením „Certifikovaný Partner“. Bližšie informácie našej podpory nájdete v „Balíku Franchisistu“. Detailnejšie informácie o spolupráci formou franchisingu vám poskytneme na osobnom stretnutí, ktoré si môžete dojednať na adrese mpollak@strbskepresso.sk, prípadne na info@strbskpresso.sk a tel. čísle +421 911 676 696.

Po odoslaní formuláru Vás budeme kontaktovať hneď, ako to bude možné.

Prázdny