Spolupracujte s nami

Obchodno partnerský vzťah

Štandardný odberateľský vzťah

Prázdny

V tomto štandardnom odberateľskom vzťahu získavate možnosť nakupovať v zvýhodnených cenách v závislosti od objemu obchodu. Naše zvýhodnené cenníky môžete dostať na vyžiadanie mailom na info@strbskepresso.sk, alebo poštou na vami uvedenú adresu. Súčasne získavate možnosť uverejnenia vášho (vašich) predajného miesta na našej webowej stránke v zóne „Kde nás môžete ochutnať“ s vyznačením presnej adresy a súradníc.

Prázdny

Obchod v obchode

Shop in Shop – „Obchod v obchode“

Prázdny

Ide o vytvorenie obchodu, príp. kaviarne Štrbské Presso v tvojom obchode s príbuzným, alebo aj iným sortimentom, či oblasťou podnikania (napr. spojenie realitnej kancelárie, lekárne, alebo knižnice a pod s obchodom, resp. s kaviarňou Štrbské Presso). V tomto partnerskom vzťahu získavate možnosť nakupovať v zvýhodnených cenách v závislosti od objemu obchodu.

Naše zvýhodnené cenníky môžete dostať na vyžiadanie mailom na info@strbskepresso.sk, alebo poštou na vami uvedenú adresu. Súčasne získavate možnosť používania nášho loga a ostatných propagačných materiálov ako aj uverejnenie vášho (vašich) predajného miesta na našej webowej stránke v zóne „Kde nás môžete ochutnať“ s vyznačením presnej adresy, súradníc a fotogalérie.

Prázdny

Franchising

Moja vlastná kaviareň ŠTRBSKÉ PRESSO

Prázdny

Certifikát Franchisistu ŠTRBSKÉ PRESSO
Vyrobené z bronzu

Prázdny
Prázdny

Zaujala Vás možnosť spolupráce s týmto krásnym projektom? Ak túžite po vlastnej kaviarni či kaviarničke, chcete byť sám sebe pánom, máte radi kávu a dobré nápady? Potom toto je správne miesto kde bez starostí vybudujeme vaše ŠTRBSKÉ PRESSO!
 

So Štrbským Pressom máte zaujímavú možnosť spolupráce formou franchisingu a to v štyroch veľkostných úrovniach:

 

„Micro stand“
prenosný mobilný stánok

Micro coffee shop“
kaviarnička do cca 30 m2

„Mini coffee shop“
kaviareň do cca 45 m2

Kaviareň Štrbské Presso
v rôznych veľkostiach

Prázdny
Prázdny

Samostatnú kategóriu tvoria pojazdné predajne ako bicykle, motorky a autá ku ktorým program tvoríme individuálne. V tomto partnerskom vzťahu získavate možnosť nakupovať v najvýhodnejších veľkoobchodných cenách bez objemových podmienok.

Naše zvýhodnené cenníky môžete dostať na vyžiadanie mailom na info@strbskepresso.sk, alebo poštou na vami uvedenú adresu. Uzatvorením Zmluvy o franchinsingovej spolupráci začínate vystupovať v korporátnej identite Štrbského Pressa podľa presne určeného manuálu. Vaše predajné miesto je uvedené na našej webovej stránke v zóne „Kde nás môžete ochutnať“ s vyznačením presnej adresy, súradníc a fotogalérie s označením „Certifikovaný Partner“. Bližšie informácie našej podpory nájdete v „Balíku Franchisistu“. Detailnejšie informácie o spolupráci formou franchisingu vám poskytneme na osobnom stretnutí, ktoré si môžete dojednať na adrese mpollak@strbskepresso.sk, prípadne na info@strbskpresso.sk a tel. čísle +421 911 676 696.

Prázdny

Napíšte nám

Po odoslaní formulára Vás budeme kontaktovať hneď, ako to bude možné.

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...